Нормативно-правова база

Освітньо-наукова програма 2016

Освітньо-наукова програма 2018

Освітньо-наукова програма 2019

Освітньо-наукова програма 2020

Освітньо-наукова програма 2021

Навчальний план

Навчальний план 2021-2022

Рецензії на освітньо-наукову програму

1) Рецензія на ОНП

2) Рецензія на ОНП

3) Рецензія на ОНП

РОЗКЛАД ЗАНЯТЬ ДЛЯ АСПІРАНТІВ 2020-2021

НАВЧАЛЬНІ ДИСЦИПЛІНИ, ЩО ФОРМУЮТЬ ЗАГАЛЬНОНАУКОВІ ТА МОВНІ КОМПЕТЕНТНОСТІ 

Іноземна мова за професійним спрямуванням

ЬНІ ДИСЦИПЛІНИ, ЩО ФОРМУЮТЬ УНІВЕРСАЛЬНІ НАВИЧКИ ДОСЛІДНИКА

Методика дослідної справи та організації підготовки дисертаційної роботи

 
НАВЧАЛЬНІ ДИСЦИПЛІНИ, ЩО ФОРМУЮТЬ ФАХОВІ КОМПЕТЕНТНОСТІ ЗА НАПРЯМАМИ

 Селекція і насінництво сільськогосподарських культур

Селекція і насінництво самозапильних культур

Селекція і насінництво перехреснозапильних культур

 Сучасні технології насінництва зернових культур

Екологічна та адаптивна селекція зернових культур

КАТАЛОГ ВИБІРКОВИХ НАВЧАЛЬНИХ ДИСЦИПЛІН

МАТЕРІАЛЬНО-ТЕХНІЧНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ

Обладнання для визначення показників якості зерна .pdf

Обладнання та прилади для проведення біотехнологічних досліджень.pdf

 

Інформація про якісний склад наукових, науково-педагогічних працівників із зазначенням

          кваліфікації та відповідно до постанови КМУ від 10 травня 2018 р. № 347 п. 30               

ДЕМИДОВ Олександр Анатолійович
Доктор сільськогосподарських наук, професор, член-кореспондент НААН
ГУДЗЕНКО Володимир Миколайович
Доктор сільськогосподарських наук, старший науковий співробітник
КОЧМАРСЬКИЙ Валентин Сергійович
Доктор сільськогосподарських наук, старший науковий співробітник
КИРИЛЕНКО Віра Вікторівна
Доктор сільськогосподарських наук, старший науковий співробітник
КАВУНЕЦЬ Валерій Петрович
Кандидат сільськогосподарських наук, старший науковий співробітник
ГУМЕНЮК Олександр Володимирович
Кандидат сільськогосподарських наук
ПИКАЛО Сергій Володимирович
Кандидат біологічних наук
ФЕДОРЕНКО Марина Вікторівна
Кандидат сільськогосподарських наук
ПІРИЧ Аліна Володимирівна 
Кандидат сільськогосподарських наук
ДЕРГАЧОВ Олександр Леонідович

Кандидат сільськогосподарських наук

                                 

Рейтинг наукових та науково-педагогічних працівників задіяних в освітньому процесі

ГУДЗЕНКО  Володимир Миколайович  Доктор сільськогосподарських наук, старший науковий співробітник
КОЧМАРСЬКИЙ Валентин Сергійович
Доктор сільськогосподарських наук, старший науковий співробітник
КИРИЛЕНКО Віра Вікторівна
Доктор сільськогосподарських наук, старший науковий співробітник
ДЕМИДОВ Олександр Анатолійович
Доктор сільськогосподарських наук, професор, член-кореспондент НААН
КАВУНЕЦЬ Валерій Петрович
Кандидат сільськогосподарських наук, старший науковий співробітник

ГУМЕНЮК Олександр Володимирович

Кандидат сільськогосподарських наук
ПИКАЛО Сергій Володимирович

Кандидат біологічних наук

ФЕДОРЕНКО Марина Вікторівна

Кандидат сільськогосподарських наук

ПІРИЧ  Аліна Володимирівна

Кандидат сільськогосподарських наук

ДЕРГАЧОВ Олександр Леонідович

Кандидат сільськогосподарських наук 

КУЗЬМЕНКО Євгеній Анатолійович

Кандидат сільськогосподарських наук

БЛИЗНЮК Богдана Валеріївна
 

Кандидат сільськогосподарських наук

 ЗАЇМА Олексій Андрійович

Кандидат сільськогосподарських наук

СІРОШТАН Андрій Анатолійович

Кандидат сільськогосподарських наук

БЛИЗНЮК Руслан Миколайович

Кандидат сільськогосподарських наук

 

Здобувачі вищої освіти ступеня доктора філософії зі спеціальності 201 Агрономія Миронівського

                                     інституту пшениці імені В.М. Ремесла НААН України


 ЛИСЕНКО Анна Анатоліївна
Аспірантка очної (денної) форми 4-го року навчання
ТОПКО Ростислав Ігорович
Аспірант очної (вечірньої) форми 4-го року навчання
РИСІН Артур Леонідович
Аспірант заочної форми 4-го року навчання
ЛОСЬ Руслан Миколайович
Аспірант заочної форми 4-го року навчання
БУНЯК Наталія Михайлівна
Аспірантка очної (денної) форми 3-го року навчання
ДОЦЕНКО Руслан Іванович
Аспірант очної (вечірньої) форми 3-го року навчання
МІСЮРА Інна Іванівна
Аспірантка очної (денної) форми 2-го року навчання
ІВАНЦОВА Людмила Володимирівна
Аспірантка очної (денної) форми 2-го року навчання
ЯНІН Павло Геннадійович
Аспірант заочної форми 2-го року навчання
ГАЛУШКА Сергій Васильович
Аспірант заочної форми 2-го року навчання (переривання навчання строком на 1 рік)
ОЛЕФІРЕНКО Борис Анатолійович
Аспірант очної (вечірньої) форми 1-го року навчання
ЛИСТУХА Михайло Михайлович
Аспірант очної (вечірньої) форми 1-го року навчання
СКОРИК Валерій Васильович
Аспірант заочної форми 1-го року навчання
ТОПАЛОВ Володимир Володимирович
Аспірант заочної форми 1-го року навчання

 

Результати опитування здобувачів

2018.pdf

Скринька довіри