1

       В Миронівському інституті пшениці імені Василя Миколайовича Ремесла на даний час проводиться вивчення селекційного матеріалу пшениці ярої за хлібопекарськими властивостями борошна згідно програми наукових досліджень.

За високою комплексною оцінкою (яка включає визначення фізичних показників якості зерна та борошна, реологічних властивостей тіста та хлібопекарських властивостей борошна) виділено чотирі лінії з конкурсного сортовипробування та три лінії з попереднього сортовипробування.

Також під головуванням директора Демидова Олександра Анатолійовича проводиться повний технологічний аналіз сортів миронівської селекції та інших вітчизняних і  іноземних сортів  ярої пшениці, для диференціації як за врожайністю, стійкістю до вилягання та хвороб так і за ознаками якості.

В результаті ми можемо стверджувати, що сорти миронівської селекції, а саме МІП Злата, Сімкода миронівська, Дубравка, МІП Олександра, МІП Дана  (з вмістом білка більше 14%, вмістом клейковини за 30% першої групи якості, «силою» борошна вище 300 одиниць альвеографа та об’єм хліба  понад 1200 см3) переважають за всіма параметрами.

Тож запрошуємо придбати якісне насіння ярих зернових Миронівської селекції.