Шановні колеги, дорогі друзі!
Прийміть найщиріші вітання з квітучим і дзвінким Першотравнем – чудовим святом вільної праці, єднання й миру!
Щиро бажаю завжди знаходити сили і натхнення на великі і добрі справи, не залишати без реалізації жодної перспективної ідеї. Нехай ваша робота завжди приносить задоволення, радість і відкриває нові можливості. Щастя, відмінного настрою і весни в душі!
Хай першотравневі свята принесуть вам і вашим близьким радість та задоволення! Хай панує мир, злагода та добробут у ваших оселях!
З повагою, Олександр Демидов
директор Миронівського інституту пшениці
імені В.М. Ремесла НААН
-