7

27 червня науковці Миронівського інституту пшениці імені В.М. Ремесла та Носівської селекційно-дослідної станції МІП імені В.М. Ремесла взяли участь у Дні поля 2023 «Перспективи комплексного використання сортового ресурсу зернових колосових культур, картоплі та лікарських рослин», який проходив на Виставково-інноваційному центрі НААН (с. Ксаверівка Друга Васильківського району на Київщині). На захід з’їхалось понад 200 учасників –науковці науково-дослідних установ НААН, керівники та спеціалісти сільськогосподарських та фермерських господарств. День поля 2023 традиційно з представленням наукових досягнень установ системи НААН відкрив президент НААН Ярослав Гадзало.

На заході було продемонстровано сорти та гібриди сільськогосподарських культур, створені науково-дослідними установами системи НААН.

Науковці Миронівського інституту пшениці імені В.М. Ремесла у складі директора інституту Олександра Демидова, завідувача відділом насінництва та агротехнологій Андрія Сіроштана, завідувача лабораторії селекції озимої пшениці Олександра Гуменюка, завідувачки лабораторії селекції ярої пшениці Аліни Пірич та директорки Носівської СДС Наталії Буняк, заступника директора Носівської СДС Олександра Буняка, представили сорти озимої та ярої пшениці, озимого і ярого ячменю, тритикале, жита, вівса і надали консультації щодо розкриття потенціалу їх продуктивності. Виробничників зацікавили миронівські та носівські сорти зернових культур.

1

2

3

4

5

6